Vanaf 2 september (week 36)  beginnen alle lessen weer.  Jullie hebben er vast weer zin in.  Let op we trainen op een nieuwe locati...
Lees meer..
ATC verhuist naar gymzaal Burgemeester de Hooppark Lees meer..
Britt Abma, Heleen vd Hoorn en Jenny Kuperus zijn 6e geworden in de B lijn. Nederlands kampioenschap op zaterdag 22 juni in Ahoy, Rotterdam.  Op...
Lees meer..
De komende twee weken biedt ATC de mogelijkheid om mee te doen met de lessen. Je vindt het vast leuk!! Op maandag kun je meedoen van 17.30-19.30 O...
Lees meer..
Ons herenduo Joost Oost en Remon Walta hebben zich gekwalificeerd voor het Nederlands Kampioenschap door 1e te worden in de halve finale.  Ze sc...
Lees meer..
ATC heeft een bedrag van 899= euro ontvangen via de sponsormunten actie van POIESZ.  foto: https://www.atcsneek.nl/uploads/sponsormunten ...
Lees meer..
Per 1 april 2019 zijn bij de jaarvergadering jl. de voorgestelde kandidaat bestuursleden ATC geinstalleerd Aftredend voorzitter: Menno Franckena (v...
Lees meer..
Lees meer..
3 gouden medailles voor ATC bij de valentijnscup B senior dames trio Heleen vd Hoorn, Jenny Kuperus en Britt Abma,  D senior d...
Lees meer..
ATC acrogym treed op tijdens de Bonte Sneeker Avond in het Theater sneek. Haebeltje de Jong viert daar elk jaar haar verjaardag en nodigt mensen en v...
Lees meer..

WEDSTRIJDAGENDA

Datum Toernooi Groep Locatie
12/01/2019 1e plaatsingswedstrijd D/E lijn Ureterp
13/01/2019 2e plaatsingswedstrijd D/E lijn Ureterp
19/01/2019 Plaatsingswedstrijd C lijn Groningen
09/02/2019 3e plaatsingswedstrijd D/E lijn Sneek
10/02/2019 4e plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
16/02/2019 Provinciale kampioenschap Friesland C lijn Dokkum
16/02/2019 Valentijnscup Acrogym Oosterwolde
17/02/2019 Valentijnscup Acrogym Oosterwolde
02/03/2019 Fries Kampioenschap D/E lijn Ureterp
16/03/2019 1e plaatsingswedstrijd E instap Kollumerzwaag
23/03/2019 District Noord D/E lijn Meppel
23/03/2019 District Noord D/E lijn Gramsbergen
24/03/2019 Districtkampioenschap C lijn Gramsbergen
30/03/2019 1e plaatsingswedstrijd A/B lijn Oss
31/03/2019 2e plaatsingswedstrijd A/B lijn Oss
06/04/2019 Fries Kampioenschap E instap Buitenpost
04/05/2019 3e plaatsingswedstrijd A/B lijn Den Bosch
05/05/2019 4e plaatsingswedstrijd A/B lijn Den Bosch
11/05/2019 1eHalve finale NK C lijn Den Bosch
12/05/2019 2eHalve finale NK C-lijn Den Bosch
18/05/2019 Halve finale NK D/E lijn Oss
19/05/2019 Halve finale NK D/E lijn Oss
25/05/2019 5e plaatsingswedstrijd A/B lijn Den Bosch
26/05/2019 6e plaatsingswedstrijd A/B lijn Den Bosch
08/06/2019 NK ACROGYM D/E lijn Oss
08/06/2019 Open Groninger Kampioenschap Acrogym Scheemda
16/06/2019 Open Kampioenschap West Nederland Acrogym Beverwijk
22/06/2019 NK ACROGYM B/C lijn Rotterdam, Ahoyweg 10 3084 BA Rotterdam Fantastic Gymnastics
23/06/2019 NK ACROGYM A lijn Rotterdam, Ahoyweg 10 3084 BA Rotterdam Fantastic Gymnastics
10/03/2019 Fries Kampioenschap Groep 5 Onbekend
15/06/2019 Fries Kampioenschap Groep 4 Onbekend
26/01/2019 Level-up Enjoy sports Sneek
27/01/2019 Level up Enjoy sports Sneek
09/02/2019 Level-up Enjoy sports Sneek
10/02/2019 Level-up Enjoy sports Sneek
02/02/2019 Turnen dames Groep 4 Stiens
03/02/2019 Turnen dames Groep 4 Stiens
06/04/2019 Turnen dames Groep 4 Nieuwehorne
07/04/2019 Turnen dames Groep 4 Nieuwehorne
Geen wedstrijden
Geen wedstrijden