Foto's

Bekijk alle..
Dit album bevat (nog) geen foto's
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Dit album bevat (nog) geen foto's
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Bekijk alle..
Dit album bevat (nog) geen foto's
Bekijk alle..

WEDSTRIJDAGENDA

Datum Toernooi Groep Locatie
11/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
12/01/2020 2e Paatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
18/01/2020 Paatsingswedstrijd C lijn Ter Apel
01/02/2020 3e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
02/02/2020 4e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
08/02/2020 Provinciaal Kampioenschap C lijn Gramsbergen
29/02/2020 Fries Kampioenschap D/E lijn Dokkum
14/03/2020 Plaatsingswedstrijd Instap Harkema
28/03/2020 Districtkampioenschap D/E lijn Sneek
29/03/2020 Districtkampioenschappen C lijn Sneek
18/04/2020 Fries Kampioenschap Instap Harkema
02/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
03/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
09/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
10/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
Geen wedstrijden
14/12/2019 FUNdag Groep I Lemmer
30/11/2019 1e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
14/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
15/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
11/01/2020 2e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
26/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
01/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
02/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
08/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
08/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
09/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
07/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
14/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
21/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
22/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
28/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
29/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
09/05/2020 Fries Kampioenschap Groep II Onbekend
16/05/2020 Fries Kampioenschap Groep III Onbekend
06/06/2020 Fries Kampioenschap Groep IV Onbekend
13/06/2020 Fries Kampioenschap Groep V Onbekend
27/06/2020 Toestelfinale 1e en 2e divisie Onbekend
27/06/2020 Fries Kampioenschap toestellen Alle divisies Onbekend
08/09/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Groningen?
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Stiens
08/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Joure
29/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Ijlst
28/03/2020 Finale Noord Oost 4e, 5e en 6e divisie Onbekend
18/04/2020 Districtsfinale Niveau 17 t/m 21 Lemmer
16/05/2020 Landelijke finale 4e divisie Onbekend
06/06/2020 Bondskampioenschap Jongens/heren Onbekend
13/06/2020 Clubteam j/h Jongens/heren Onbekend
14/06/2020 Toestelfinales j/h Jongens/heren Onbekend