10-06-2020 - lessen starten BUITEN vanaf 14 mei

Donderdag 14 mei starten we met de eerste buiten training. We hebben groepen gemaakt van de leeftijden wat is toegestaan. 
Als hierine iets niet klopt of mist, meld dit aan ons. 
Doe je liever nog geen train dan mag je ons een berichtje sturen, dan zijn wij op de hoogte. 
Tussen de lessen zit een kwartier de tijd om te wisselen, het is dan ook van belang dat je op tijd aanwezig bent en na de les niet blijft hangen. 
We werken met een verantwoord sporten protocol en wat de bedoeling is leggen we donderdag verder uit. 
Graag verzamenlen bij de fietsenrekken aan de voorkant van de zaal. 
We starten deze week met 1x in de week 1.5 uur. 
Op 15 mei evalueren we idt en stellen bij. 
Denk aan goede kleding zodat je bij alle weer types goed gekleed bent, bij regen wordt het helaas afgelast. 
Wij hebben ontzetten veel zin om jullie allemaal weer te zien!
groepsindeling

Hierbij blijven de coronamaatregelen van kracht: 
Bijlf thuis bij klachten of iemand van je huisgoenoten heeft klachten of corna heeft
Kom in sportkleding naar de locatie, kleedkamers zijn gesloten, kom niet te vroeg en blijf niet hangen
sporters vanaf 13 jaar hduen 1,5 m afstand.
er mogen geen toeschouwers aanwezig zijn
 

WEDSTRIJDAGENDA

Datum Toernooi Groep Locatie
11/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
12/01/2020 2e Paatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
18/01/2020 Plaatsingswedstrijd C lijn Ter Apel
01/02/2020 3e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
02/02/2020 4e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
08/02/2020 Provinciaal Kampioenschap C lijn Gramsbergen
29/02/2020 Fries Kampioenschap D/E lijn Dokkum
14/03/2020 Geannuleerd Instap Harkema
28/03/2020 Districtkampioenschap geannuleerd D/E lijn Sneek
29/03/2020 Districtkampioenschap geannuleerd C lijn Sneek
04/04/2020 OFK geannuleerd Acrogym Surhuisterveen
18/04/2020 Fries Kampioenschap geannuleerd Instap Harkema
02/05/2020 Halve Finale NK geannuleerd D/E lijn Oss
03/05/2020 Halve Finale NK geannuleerd D/E lijn Oss
09/05/2020 Halve Finale NK geannuleerd C lijn Den Bosch
10/05/2020 Halve Finale NK geannuleerd C lijn Den bosch
16/05/2020 5e PW geannuleerd A/Blijn Oss
17/05/2020 6e PW geannuleerd A.B lijn Oss
30/05/2020 OGK Scheemda geannuleerd Acrogym Scheemda
31/05/2020 OGK Scheemda geannuleerd Acrogym Scheemda
13/06/2020 OKWN Beverwijk geannuleerd Acrogym Beverwijk
14/06/2020 OKWN Beverwijk geannuleerd Acrogym Beverwijk
27/06/2020 NK geannuleerd C/B niveau Rotterdam
28/06/2020 Finale NK geannuleerd A/Blijn Rotterdam
Geen wedstrijden
14/12/2019 FUNdag Groep I Lemmer
30/11/2019 1e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
14/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
15/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
11/01/2020 2e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
26/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
01/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
02/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
08/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
08/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
09/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
07/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
14/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
21/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
22/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
28/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
29/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
09/05/2020 Fries Kampioenschap Groep II Onbekend
16/05/2020 Fries Kampioenschap Groep III Onbekend
06/06/2020 Fries Kampioenschap Groep IV Onbekend
13/06/2020 Fries Kampioenschap Groep V Onbekend
27/06/2020 Toestelfinale 1e en 2e divisie Onbekend
27/06/2020 Fries Kampioenschap toestellen Alle divisies Onbekend
08/09/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Groningen?
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Stiens
08/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Joure
29/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Ijlst
28/03/2020 Finale Noord Oost 4e, 5e en 6e divisie Onbekend
18/04/2020 Districtsfinale Niveau 17 t/m 21 Lemmer
16/05/2020 Landelijke finale 4e divisie Onbekend
06/06/2020 Bondskampioenschap Jongens/heren Onbekend
13/06/2020 Clubteam j/h Jongens/heren Onbekend
14/06/2020 Toestelfinales j/h Jongens/heren Onbekend