uitslagen

Uitslagen

Nederlands Kampioenschap A/B lijn 22 juni 2019, Ahoy Rotterdam
niveau team Balans Tempo Totaal Resultaat
B senior trio Britt Abma, Heleen vd Hoorn, Jenny Kuperus 23.400 22.660 46.710 6e
           

Onderlinge turnwedtrijd ATC 17 juni 2019
Groep naam punten  resultaat
1A 2014 Dominique de Jonge 33 1e!
1A 2014 Aleon Elonda 31.5 2e
1A 2014 Fabian v Es 28.20 3e
1A 2014 Abdul Bodaka 26 4e
1B 2013 Lucas Hofstra 29 1e!
1B 2013 Jazzley Veenstra 28.8 2e
1B 2013 Jasper de Jong 28.6 3e
1B 2013 Micha Helfrich 27.3 4e
1B 2013 Bert Kalma 25.7 5e
2A 2014 Anniek Kooistra 27.7 1e!
2A 2013 Marit de Boer 29.9 1e!
2A 2013 Amelie Mulie 27.8 2e
2A 2013 Esmee Veenstra 27.6 3e
2A 2013 Louise de Jong 27.2 4e
2B 2012 Sterre Altenburg  29.3 3e
2B 2012 Fenna Kooi 29.10 5e
2B 2012 Jenayah Pelgrim 29 6e
2B 2012 Judith Laskewitz 27.20 10e
2B 2012 Anna  Ijselstein 26.80 11e
2B2012 Ellen ijselstein 26.70 12e
3A 2012 Quinty de Jong 31.2 1e!
3A 2012 Linte Faber 30.5 2e
3A 2012 Sibyn Feenstra 29.20 4e
3A 2012 Kayah Pleij 27.6 7e
3A 2012 Emma de Brock 27.20 8e
3A 2012 Hannah Talsma 27.20 8e
3A 2012 Ebrich Ypma 26.60 13e
3B 2011 Chayenna de Jonge 34.80 1e!
3B 2011 Femke Zaagmans 29.60 4e
3B 2011 Lieve van der Pol 29 5e
3B 2011 Iris Boekelman 28.70 6e
3B 2011 Esmee Voolstra 27.30 7e
4A 2011 Romy Rewti 34 2e
4A 2011 Merte Doting 29,8 3e
4B 2010 Moana Banse 35.90 1e!
4B 2010 Soraya de Jong 34.8 2e
4B 2010 Manon Feenstra 34.6 3e
4B 2010 Felicity Krist 33.90 4e
4B 2010 Anke Bakker 33.20 5e
4B 2010 Melina v Hes 31.20 6e
4B 2010 Eva Westerman 31.20 7e
4A 2009 Sanne Uuldriks 35 1e!
4A 2008 Silde Doting 30.10 1e!
4A 2007 Ely van der Meulen 31.90 1e!
4A 2006 Charlotte Kommerij 32.80 1e!

OKWN Open acro kampioenschappen West Nederland, Beverwijk 15/16 juni
niveau team punten Balans resultaat punten Tempo resultaat
B senior trio Britt Abma, Heleen vd Hoorn, Jenny Kuperus 23.800  1e 23.310 2e
B senior trio Lisanna Busscher Rianne Ottens, Amarins de Vries 18.700 6e 22.400 3e
C senior trio Esther Bergstra, Enna de Boer en Daisy Jilling 19.360 6e    
C senior duo Fufen Been en Rozemarijn v Dijk 21.920 4e 21.450 5e
C senior duo Ilse Vonk en Lieke Walta 21.040 7e    
C junior trio Hester Bijker, Noa Jelsma en Tessa Jorritsma 23.020 3e 22.310 5e
D senior trio Lynn Blaauw Wanda Meinen en Sam Meutgeert 21.310 5e    
D senior duo Nova de Jong en Chantal Paula Wijker 23.160 1e    
E senior duo Danae Bakker en Myrthe den Otter 22.950 6e    
E senior duo Melissa Lageveen en Nikki Meys 21.930 10e    
E junior duo Soraya de Jong en Emma Riemersma 21.850 5e    
E jeugd trio Carice Bakker, Rosa Dijkstra en Angelina Lourens 20.700 1e    
           


Open Groninger Kampioenschap Scheemda 8/9 juni
niveau team punten resultaat
E senior duo Danae Bakker en Myrtge den Otter 22.00 7e
E junior duo Soraya de Jong en Emma Riemersma 21.550 10e
E jeugd duo Chayenna de Jonge en Marije Zigterman 21.30 11e
E jeugd trio Carice Bakker, Rosa Dijkstra en Angelina Lourens 22.010 1e!
D senior duo Nova de Jong en Chantal Paula Wijker 23.360 1e!
D senior trio Lynn Blaauw, Sam Meutgeert, Wanda Meinen 22.700 7e
D senior duo heren Joost Oost en Remon Walta  22,150 1e!
C Senior duo Ilse Vonk en Lieke Walta 22.540 Balans 3e!
C Senior duo Enna de Boer en Daisy Jillings  22.390 Balans 4e
C Senior duo Enna de Boer en Daisy Jillings  18.560 Tempo 6e


Nederlands kampioenschap acro D/E niveau 8 juni Oss
niveau team punten resultaat
E senior heren duo Joost Oost en Remon 'Walta 23.310 1e!
       

5e Plaatsingswedstrijd A/B niveau Den Bosch 25 mei
Niveau team   Balans Tempo Totaal Resultaat
B senior Trio Britt Abma,Heleen vd Hoorn, Jenny Kuperus   23.850 23.660 47.51 5e!
B senior trio Lisanna Busscher, Rianne Ottens en Amarins de Vries   17.470 21.750 39.220 15e
             

Halve finale Nederlands Kampioenschap Oss 19 mei
niveau team punten resultaat
heren paar Joost Oost en Remon Walta 22.510 1e!
       

Halve Finale Nederlands Kampioenschap Den Bosch, 12 mei
Niveau team Balans Tempo Totaal Resultaat
C junior trio Hester Bijker, Noa Jelsma, Tessa Jorritsma 23.620 21.240 44.860 12e
C senior duo Fufen Been en Rozemarijn v Dijk 22.700 22.150 44.850 12e
C senior trio Esther Bergstra, Evi Houtman en Daisy Jillings 22.620 23.660 46.280 8e
           

Plaatsingswedstrijd A/B lijn Den Bosch 4 mei
niveau team Balans Tempo Totaal Resultaat
B senior trio Britt Abma, Heleen v Hoorn, Janny Kuperus 23.450 22.710 44.160 8e
B senior trio Lisanna Busscher, Rianne Ottens en Amarins de Vries 22.350 16.300 38.650 19e
           


Open Fries Kampioenschap Surhuisterveen zaterdag 20 april 2019
niveau   team punten  resultaat
C senior duo   Ilse Vonk en Lieke Walta 21.14 Balans 2e!
B senior  trio   Lisanne Buscher, Rianne Otten en Amarins de Vries 22 Balans 1e!
         

Friese Kampioenschappen Acro E instap Buitenpost 6 april 2019
niveau team punten resultaat  
E instap Rosa Dijkstra en /soraya de Jong 21.60 18e  
E instap Quinty de Jong en Felicity Krist 21.25 19e  


Districtkampioenschappen Acrogym D/E/C lijn  24  maart Gramsbergen
niveau team Balans Tempo Totaal Resultaat
Senior C trio Esther Bergstra, Evi Houtman en Daisy Jillings 23.200 22.700 45.920 3e!
Junior C trio Hester bijker, Noa Jelsma en Tessa Jorritsma 22.730 23.250 45.980 8e
Heren duo E lijn Joost Oost en Remon Walta 22.730     1e!
           

Plaatsingswedstrijd acro E-lijn instap 16 maart Kollumerzwaag
nivea team punten resultaat
E instap Rosa  Dijkstra en Soraya de Jong 20.40 18e  FK
E instap Felicity Joyce Krist en Quinty de Jong 19.10 19e FK
E instap Lisa Dijkstra en Bo v Terwisga 15.60 21e


Fries Kampioenschap Turnen dames 10 maart
 
niveau naam punten resultaat  
Instap C7 Chayenna de Jonge 34.6 3e brons  
Pupil C7 Ely vd Meulen 33.55 1e!  FK  
Pupil C7 Marije Nicolai 32.85 3e brons  
Instap C6 Sanne Uuldriks 34.20 3e brons  
Instap C6 Felicity Krist 31.85 11e  
Instap C5 Moana Banse 35.10 1e!  FK  
Instap C5 Manon Feenstra 34.10 3e brons  
Mini level 9 Linte Faber 32.85 3e brons  
Mini level 9 Sterre Altenburg 31.55 6e  
Mini level 9 Kayah Pleij 29.65 8e  


Fries Kampioenschap  Acro D/E lijn Ureterp 2 maart
Niveau team punten resultaat naar DK
E senior duo  Danae Bakker en Myrthe den Otter 22.27 10e reserve
E senior Heren Joost Oost en Remon Walta 22.78 1e! door
D senior duo Nova de Jong en Chantal Wijker 21.81 8e reserve
D senior trio Lynn Blauw, Wanda Meinen, en Sam Meutgeert 23.87 6e reserve


 Valentijnscup 16 en 17 februari Oosterwolde
niveau team punten resultaat
E junior duo Sanne Bootsma en Emma Riemersma 21.25 12e
E senior Heren Joost Oost en Remon Walta 23.38 1e!
E instap Rosa Dijkstra en Soraya de Jong 19.64 9e
E instap Lisa Dijkstra en  Bo v Terwisga 17.02 15e
E instap Quinty de Jong en Felicity Krist 15.48 12e
E jeugd duo  Chaeyenna de Jonge en Marye Zigterman 19.2 12e
E senior duo  Danae Bakker en Myrthe den Otter 23.17 3e!
D senior trio Lynn Blauw, Wanda Meinen en Sam Meutgeert 23.73 4e
D senior trio Lisan Been, Melissa Lageveen en Angelina Lourens 22.77 7e
D senior duo Nova de Jonge en Chantal Wijker 23.46 1e!
C senior duo Enna de Boer en Josien Hoekstra 21.68B 5e
C senior duo Fufen Been en Rozemarijn v Dijk 22.25B 3e!
B senior trio Britt Abma, Heleen vd Hoorn en Jenny Kuperus 24.2B 1e!




 Fries Kampioenschap Acro C lijn 16-02-2019
niveau   team Balans Tempo Totaal resultaat PK
C junior trio   Hester Bijker, Noa Jelsma en Tessa Jorritsma 22,130 18,590 40,72 11e 6e
C senior duo   Enna de boer en Josien Hoekstra 20.83 21.90 42,730 10e 5e
C senior duo   Fefen Been en Rozemarijn v Dijk 20.150 21,370 41,520 11e 6e
C senior trio   Esther Bergstra, Evi Houtman en Daisy Jillings  22,540 22.850 45,390 7e 4e
               


 Turnen  Level up wedstrijden 9 en 10 februari 2019 Sneek
niveau naam punten resultaat
instap C6 Sanne Uuldriks 36.35 1e! goud
Mini level 9 Sterre Altenburg 35.55 1e!  goud
Mini level 9 Linte Faber 35.05 2e! goud
Mini level 9 Judith Laskewitz 33.05 7e zilver
Mini level 9 Esmee Veenstra 32.10 8e zilver
Mini level 9  Kayah Pley 31.80  10e brons
Instap C7 Lydia Brouwer 34.95 8e goud
instap C7 Chayenna de Jonge 36.15 3e! goud
Instap C8 Esmee Voolstra 35.80 8e goud
Instap  C8 Lieve vd Pol 35.70 9e goud
Instap C8 Lynn andringa 33.30 15e zilver
Instap C8 Eva Westerman 32.35 18e zilver
Instap C8  Iris Boekelman 28.65 21e brons
Pupil C7 Ely vd Meulen 35.40 1e! goud
Pupil C7 Marije Nicolai 33.85 3e! zilver


 4e   Plaatsingswedstrijd Acro D/E 10-02-2019
niveau   team punten resultaat
D senior trio   Lisan been, Melissa Lageveen, Angelina Lourens 23.35 4e


   3e   Plaatsingswedstrijd ACRO D/E 09-02-2019 Sneek
 
niveau team punten resultaat
E jeugd duo Chayenne de Jonge en Marije Zigterman 21.30 7e
E junior duo Sanne Bootsma en Emma Riemersma 22.85 5e
E senior Heren duo Joost Oost en Remon Walta 22.88 1e!
E senior duo Danae Bakker en Myrthe den Otter 22.62 5e
E senior duo Manouk Leseman en Nikki Meys 22.50 6e
D senior duo Nova de Jong en Chantal Paula Wijker 23.01 1e!
D senior trio Lynn blauw, Wanda Meinen en Sam Meutgeert 22.76 3e!
D senior trio Lisan Been, Melissa Lageveen, Angelina Lourens 21.05 7e

 Turnen Dames junior 1e wedstrijd Stiens 2-2-2019
Niveau naam punten resultaat
Junior H Tessa Zandstra 36.8 16e
Junior G Kim v Bergen 39.517 11e
Junior G Laura Weening 40.283 16
       


  turnwedstrijd 26 en 27 januari Level Up
Niveau Naam Punten Resultaat
Mini Level 9 Linte Faber 37.05 2e!  Goud, door naar FK
Mini level 9 Sterre Altenburg 35.60 4e , goud, door naar FK
Mini level 9 Kayah Pleij 35.55 5e , goud door naar FK
Mini Level 9 Marit de Boer 34.05 7e, goud
Mini Level 9 Judith Laskewitz 33.90 8e, zilver
Mini Level 9 Fenna Kooi 33.25 13e, zilver
Instap Level C5 Moana Banse 35.50 1e!  goud, door naar FK
Instap level C5 Manon Feenstra 30.45 5e , brons door naar FK
Instap C6 Sanne Uuldriks 34.75 1e! goud, door naar FK
Instap C6  Felicity Krist 31.95 5e brons, door naar FK
Instap C7 Chaeynna de Jonge 35.10 5e ,goud door naar FK
Instap C7 Jade Teunis 34.60 8e, goud
Instap C7 Lydia Brouwer 34.50 9e, goud
Instap C7 Marrit van der Kooi 33.25 16e, zilver
Instap C8 Romy Rewti 34.70 8e, goud
Instap C8 Lieve vd Pol 34.30 12e, goud
Instap C8 Esmee Voolstra 34.15 15e, goud
Instap C8 Lynn Groenewoud 32.65 17e zilver
Instap C8 Eva Westerman 30.80 19e, brons
Instap C8 Inessa Sargisyan 30.10 22e, brons

 

19 januari 2019 Groningen 1e Plaatsingswedstrijd C lijn
 
niveau team Balans Tempo Totaal resultaat
Duo c senior Fufen Been en Rozemarijn v Dijk 23.5 17.87 41.370 7e
Duo c senior Enna de Boer en Josien Hoekstra 22.90 17.720 40.620 9e
Trio C Senior Esther Bergstra, Evi Houtman en Daisy Jillings 22.57 23.550 46.120 5e
Trio C junior Hester bijker, Noa Jelsma en Tessa Jorritsma 24.23 22.65 46.88 2e!


  13-1-2019 1e plaatsingswedstrijd acro D/E lijn Ureterp
niveau team pnt resultaat
E junior duo Sanne Bootsma en Emma Riemersma 20.68 9e
E Jeugd duo Chayenne de Jonge en Marye Zigterman 18.44 8e
E senior duo heren Joost Oost en Remon Walta 22.49 1e!
E senior duo  Danae Bakker en Myrthe den Otter 21.76 4e
E senior duo  Manouk Leseman en Nikki Meys 21.86 5e
D senior duo Nova de Jong en Chantal Paula Wijker 19.31 6e
D senior trio  Lynn Blauw, Wanda Meines en Sam Meutgeert 21.36 5e






   


                                         

WEDSTRIJDAGENDA

Datum Toernooi Groep Locatie
11/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
12/01/2020 2e Paatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
18/01/2020 Paatsingswedstrijd C lijn Ter Apel
01/02/2020 3e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
02/02/2020 4e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
08/02/2020 Provinciaal Kampioenschap C lijn Gramsbergen
29/02/2020 Fries Kampioenschap D/E lijn Dokkum
14/03/2020 Plaatsingswedstrijd Instap Harkema
28/03/2020 Districtkampioenschap D/E lijn Sneek
29/03/2020 Districtkampioenschappen C lijn Sneek
18/04/2020 Fries Kampioenschap Instap Harkema
02/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
03/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
09/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
10/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
Geen wedstrijden
14/12/2019 FUNdag Groep I Lemmer
30/11/2019 1e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
14/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
15/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
11/01/2020 2e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
26/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
01/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
02/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
08/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
08/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
09/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
07/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
14/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
21/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
22/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
28/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
29/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
09/05/2020 Fries Kampioenschap Groep II Onbekend
16/05/2020 Fries Kampioenschap Groep III Onbekend
06/06/2020 Fries Kampioenschap Groep IV Onbekend
13/06/2020 Fries Kampioenschap Groep V Onbekend
27/06/2020 Toestelfinale 1e en 2e divisie Onbekend
27/06/2020 Fries Kampioenschap toestellen Alle divisies Onbekend
08/09/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Groningen?
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Stiens
08/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Joure
29/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Ijlst
28/03/2020 Finale Noord Oost 4e, 5e en 6e divisie Onbekend
18/04/2020 Districtsfinale Niveau 17 t/m 21 Lemmer
16/05/2020 Landelijke finale 4e divisie Onbekend
06/06/2020 Bondskampioenschap Jongens/heren Onbekend
13/06/2020 Clubteam j/h Jongens/heren Onbekend
14/06/2020 Toestelfinales j/h Jongens/heren Onbekend