Lesrooster

Maandag
16:00 - 16:45   Sport Xtra Marchien Klappe SimonHavingaschool
15:30  -  16:30   Turnen Jongens 5-6 jaar Sanne de Jonge Burg de Hooppark
16:30  -  17:30   Turnen Meisjes 5-6 jaar Sanne  de Jonge Burg de Hooppark
17:30  -  18:30   Turnen Meisjes 7-9 jaar  Sanne  de Jonge Burg de Hooppark
             

Dinsdag
14:15  -  15:15   Bewegen voor 55+ Monica Poiesz Burgemeester de Hooppark
16;00  -  17:00   Jazzdans  Monica Poiesz SimonHavingaschool
15:30  -  17:30   Acrogym instap & D/E Minoesch Veenstra en Mirjam Boekhout Burg de Hooppark
17:30  -  20:00   Acrogym A/B/C Jiska Steenbeek en Mirjam Boekhout Burg de Hooppark
             
Woensdag
17:00 - 19:00   Selectie turnen Daisy Jillings Burg de Hooppark
             
Donderdag
15:30  -  17:30   Acrogym  D/E Minousch Veenstra Burg de Hooppark
17:30  -  20:00   Acrogym  A/B/C Jiska steenbeek/Chantal Obbink Burg de Hooppark
             
Vrijdag
15:00 - 15:45   Peuterkleutergym 3-4 jaar Sanne de Jonge Burg de Hooppark
16:00  -  17:00   Turnen Meisjes 7-9 jaar Sanne de Jonge Burg de Hooppark
17:00  -  18:00   Turnen Meisjes  9 +  Sanne de Jonge Burg de Hooppark

WEDSTRIJDAGENDA

Datum Toernooi Groep Locatie
11/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
12/01/2020 2e Paatsingswedstrijd D/E lijn Buitenpost
18/01/2020 Paatsingswedstrijd C lijn Ter Apel
01/02/2020 3e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
02/02/2020 4e Plaatsingswedstrijd D/E lijn Surhuisterveen
08/02/2020 Provinciaal Kampioenschap C lijn Gramsbergen
29/02/2020 Fries Kampioenschap D/E lijn Dokkum
14/03/2020 Plaatsingswedstrijd Instap Harkema
28/03/2020 Districtkampioenschap D/E lijn Sneek
29/03/2020 Districtkampioenschappen C lijn Sneek
18/04/2020 Fries Kampioenschap Instap Harkema
02/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
03/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap C lijn Nog niet bekend
09/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
10/05/2020 Halve Finale Nederlands Kampioenschap D/E lijn Nog niet bekend
Geen wedstrijden
14/12/2019 FUNdag Groep I Lemmer
30/11/2019 1e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
14/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
15/12/2019 1e turncompetitie 3e divisie Onbekend
11/01/2020 2e turncompetitie 1e en 2e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
26/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
01/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
02/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
08/02/2020 1e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
08/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
09/02/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
07/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep III Onbekend
14/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep II Onbekend
21/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
22/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep V Onbekend
28/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
29/03/2020 2e Plaatsingswedstrijd Groep IV Onbekend
09/05/2020 Fries Kampioenschap Groep II Onbekend
16/05/2020 Fries Kampioenschap Groep III Onbekend
06/06/2020 Fries Kampioenschap Groep IV Onbekend
13/06/2020 Fries Kampioenschap Groep V Onbekend
27/06/2020 Toestelfinale 1e en 2e divisie Onbekend
27/06/2020 Fries Kampioenschap toestellen Alle divisies Onbekend
08/09/2020 2e turncompetitie 3e divisie Onbekend
18/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Groningen?
25/01/2020 1e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Stiens
08/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Noord 2e t/m 6e divisie en talent divisie benjamin Joure
29/02/2020 2e Plaatsingswedstrijd Niveau 17 t/m 21 Ijlst
28/03/2020 Finale Noord Oost 4e, 5e en 6e divisie Onbekend
18/04/2020 Districtsfinale Niveau 17 t/m 21 Lemmer
16/05/2020 Landelijke finale 4e divisie Onbekend
06/06/2020 Bondskampioenschap Jongens/heren Onbekend
13/06/2020 Clubteam j/h Jongens/heren Onbekend
14/06/2020 Toestelfinales j/h Jongens/heren Onbekend